Magazyn BIE.

Grey Partnerships Sp. z o.o. to Wydawca i właściciel prestiżowego magazynu „biznes i EKOLOGIA”. Nasz zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci, ambitni ludzie realizujący swoje zawodowe aspiracje.Budujemy nową jakość w branży ekologicznej, która stanowi podstawę naszych sukcesów w tej materii.Rozwijamy nasze umiejętności oraz praktyczną wiedzę. Wdrażamy technologiczne nowinki, a szkolenia prowadzimy w sposób innowacyjny. Wykreowanie pozytywnego wizerunku biznesowego naszego czasopisma nie było zadaniem łatwym, ale pozytywne nastawienie w kontaktach i szacunek do partnerów, to wyznacznik sukcesu naszej firmy.

Magazyn biznes i EKOLOGIA  jest członkiem Warszawskiej Izby Gospodarczej. WIG – wspiera rozwój przedsiębiorczości, poprzez aktywne uczestnictwo w procesie budowy silnego samorządu gospodarczego, działającego na rzecz budowy konkurencyjnej i innowacyjnej gospodarki w naszym regionie i kraju.  Jesteśmy również członkiem Stowarzyszenia Polskich Mediów.

Zapraszamy do współpracy.

Czym jest ekologia i jak na nas wpływa?

Ekologia to nauka zajmująca się badaniem zależności między organizmem i otaczającym go środowiskiem. Dzieli się ekologię na dwa działy: autekologia (zajmuje się badaniem interakcji między organizmem lub gatunkiem i środowiskiem), synekologia (zajmuje się badaniem struktury   i dynamiki zespołów wielogatunkowych). Rozumiejąc zależności między środowiskiem                  a poszczególnymi gatunkami roślin i zwierząt, ekologowie mogą znaleźć sposoby rozwiązania problemów, przed którymi stoi obecnie nasza planeta. Badają też skutki działalności człowieka – jak wpływa ona na naturę oraz sytuację innych mieszkańców Ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *