W dzisiejszych czasach podczas nasilających się zmianach klimatu spowodowanych przez działalność człowieka: nasilają się susze, gwałtowne burze, huragany, trąby powietrzne, tornada, tsunami, zaczynamy zwracać uwagę na to jak zapobiec globalnej katastrofie.

Zaczynamy w coraz większym stopniu przeciwdziałać zbliżającej się zagładzie. Produkujemy zieloną energie (elektrownie wodne, słoneczne, wiatrowe), powstają elektryczne samochody, domy samo wystarczalne ( panele słoneczne, wiatraki, pompy ciepła bio oczyszczalnie), samoloty i statki napędzane energią słoneczną. W szkołach dzieci uczą się jak szanować naszą planetę, jak prowadzić zdrowy styl życia, stosujemy segregację śmieci, recykling, zbieramy deszczówkę, wprowadzamy biodegradowalne opakowania, odżywiamy się ekologicznie. Potrzebujemy nowych ekologicznych rozwiązań w wielu dziedzinach życia.

Firma GreenWay jest światowym liderem produktów ekologicznych m/in do sprzątania domu, samochodu, mycia i prania, dbania o zdrowie i higienę ciała. Dzięki nim możemy się pozbyć z domu żrącej i szkodliwej chemii i jej opakowań, których nie wprowadzimy do środowiska, a co za tym idzie jest to nasz wkład w ratowanie planety.
W czasie pandemii bardzo ważna jest czystości i higiena, polecamy ekologiczne środki czyszczące bez użycia chemii. Sekretem produktów- np. ściereczek- jest wykonanie ich z ultra cienkich mikrowłókien w nanotechnologii z użyciem srebra na japońskiej licencji.

Nanocząstki srebra pełnią efektywną rolę jako substancje antymikrobityczne przeciwko różnego rodzaju patogenom mikroorganizmom, takim jak: bakterie, grzyby, wirusy. Właściwości biobojcze nanosrebra zabijają i nie pozwalają im się rozwinąć. Mikro-włókno jest cieńsze 20 razy od nici jedwabiu i 100 razy od ludzkiego włosa. 1 gram tego mikro włókna można rozciągnąć na długość 45 km. Nić tego mikrowłókna dzieli się na sektory wzdłuż promienia, dzięki czemu zbiera zanieczyszczenia objętościowo większe od niego.

W dobie koronawirusa GreenWay pozwala utrzymać higienę i czystość w zgodzie ze środowiskiem.

Zapraszamy do korzystania z naszych produktów:
www.facebook.com/pg/greenway.ekomarket.sklep/shop