XIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”, która jest organizowana przez Executive Club.
Jest to cykliczne wydarzenie, które na przestrzeni lat urosło do kluczowego dorocznego spotkania branży infrastruktury i budownictwa. Czołowi eksperci reprezentujący generalnych wykonawców, podwykonawcy, a także firmy budowlane wraz z przedstawicielami Instytucji publicznych poruszą kluczowe zagadnienia dotyczące drogowych oraz kolejowych inwestycji infrastrukturalnych.


Konferencja pozwala na wymianę wiedzy i opinii pomiędzy najważniejszymi autorytetami i graczami branży. Tegoroczna tematyka czterech paneli dyskusyjnych to :


Zamówienia publiczne

Infrastruktura drogowa

Infrastruktura kolejowa i transport

Budownictwo a rozwój gospodarki


Omówione i skomentowane zostaną m.in. zmiany w prawie zamówień publicznych, warunki kontraktowe czy też realizacje w partnerstwie publicznoprywatnym. Podczas dyskusji panelowych szczególną uwagę poświęcimy również inwestycjom kolejowym i drogowym oraz znaczeniu budownictwa dla całej gospodarki, które często jest określane jako jej barometr.

Zwieńczeniem konferencji będzie wieczorna gala ,,Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”. To bezprecedensowe must to be dla liderów branży, unikatowe wydarzenie, gdzie nagrodzeni zostaną Ci, którzy swoimi działaniami wyróżniają się na tle innych firm, stając się wzorcem do naśladowania, a także drogowskazem w wytyczaniu nowych kierunków rozwoju. Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej organizatora: