Współcześni klienci są wymagający, mają niestandardowe oczekiwania, i chcą budować długotrwałe związki zapewniające im stabilność biznesową. O ich lojalności decyduje zarówno wartość marki i firmy, sprawność dostarczania produktów i usług, jakość obsługi oraz stosunek ceny do wartości produktu.Jednak okazuje się, że większość klientów nie widzi znaczącej różnicy między jednym a drugim dostawcą w powyższych kategoriach. Wszyscy oferują najwyższą jakość produktu i obsługi w podobnej cenie.

Spotkania otwarte (konferencje, praktyczne warsztaty, seminaria) dostępne są dla wszystkich zainteresowanych danym zagadnieniem. Powstają z myślą o firmach i instytucjach, które chcą szkolić pracowników. Ponieważ są to osoby zainteresowane tą samą tematyką, lecz reprezentujące różne firmy, spotkania otwarte są dogodnym polem dla wymiany doświadczeń. Każdy Uczestnik po zakończeniu imprezy dostaje zaświadczenie o odbyciu kursu czy szkolenia.

Organizacja profesjonalnych konferencji i warsztatów nie odbyłaby się bez współpracy z podmiotami wspierającymi. Są nimi:

  • Sponsorzy
  • Partnerzy
  • Patroni medialni
  • Prelegenci

Nasza firma serdecznie zaprasza do współpracy przy organizacji konferencji i szkoleń wszystkie firmy zainteresowane promocją swoich usług, udzieleniem patronatu medialnego czy współpracą merytoryczną.

Nowe usługi dla – Klientów indywidualnych

Oferujemy sprawdzonych i najlepszych touroperatorów (wyjazdy w Polsce i na całym świecie),  bilety lotnicze, bilety promowe, ubezpieczenie turystyczne.

Nowe usługi dla – Klientów korporacyjnych

Oferujemy imprezy integracyjne i motywacyjne w Polsce i Europie, konferencje, wyjazdy służbowe w Europie i na całym świecie, wyjazdy na targi branżowe cały świat, wyjazdy na wydarzenia sportowe w Europie, bilety lotnicze, bilety promowe, ubezpieczenia turystyczne.