Czy warto uczestniczyć w zamówieniach publicznych organizacji międzynarodowych? Jak przygotować się do udziału w przetargach NATO? Co daje zgłoszenie do Europejskiego Funduszu Obronnego? Między innymi na te pytania odpowiedzą eksperci Ministerstwa Rozwoju i Technologii podczas XXX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Zapraszamy do Kielc w dniach 6-9 września.

Stoisko MRiT

Podczas Targów Ministerstwo będzie miało własne stoisko. Z naszymi ekspertami będzie można porozmawiać np. na temat:

  • Wymagań prawnych dotyczących obrotu uzbrojeniem z zagranicą, bronią i amunicją do użytku cywilnego.
  • Wymagań i procedur w zakresie udziału w zamówieniach publicznych organizacji międzynarodowych (w tym NATO) dotyczących obsługi organizacji, jak i pomocy świadczonej na rzecz Ukrainy.
  • Możliwości współpracy z armią amerykańską stacjonującą w Polsce (dostawy towarów i usług militarnych oraz obsługi baz wojskowych).
  • Europejskiego Funduszu Obronnego – EDF 2022.

Więcej informacji o:

Seminaria MRiT

Zapraszamy na organizowane przez resort seminaria. Wstęp wolny.

  • 7 września – „Możliwości współpracy z armią amerykańską w Polsce”.
  • 8 września – „Kontrola obrotu z zagranicą towarami o znaczeniu strategicznym”.
  • 8 września – ”Warunki i perspektywy udziału w przetargach organizacji międzynarodowych, w tym organizowanych przez agencje i bazy NATO”.

Nagroda ministra

Podczas targów zostanie wręczona Nagroda Specjalna Ministra Rozwoju i Technologii dla „Najlepszego Polskiego Eksportera Uzbrojenia”. Wyróżniony zostanie innowacyjny polski przedsiębiorca odnoszący eksportowe sukcesy.

O Targach

Targi sektora obronnego w Kielcach są miejscem, w którym najważniejsi gracze branży militarnej mogą zaprezentować swoje najnowsze dokonania w tej dziedzinie, wzmocnić relacje i nawiązać nowe. Na stoiskach polskich i światowych liderów branży obronnej nie zabraknie sprawdzonych rozwiązań i technologicznych nowinek. Więcej infromacji znajdziecie tutaj.