Multimedia

Kolejna część z wynegocjowanych przez premiera Morawieckiego 770 mld zł pomoże w walce ze skutkami COVID-19 w gospodarce. Komisja Europejska przyjęła polski plan na wykorzystanie prawie 1,4 mld zł w Programie Inteligentny Rozwój w ramach inicjatywy REACT-EU. Skorzystają mikro, małe i średnie firmy.

Add a comment

Uruchomimy dziewięć Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego (ŚCZP) dla dzieci i młodzieży za prawie 126 mln zł. Fundusze europejskie i środki krajowe wspierają reformę opieki psychiatrycznej w Polsce, która z formy instytucjonalnej i szpitalnej przechodzi w formę środowiskową, czyli bliską otoczeniu osoby potrzebującej pomocy – powiedziała wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

Add a comment

Zachęcamy do objerzenia niezwykłego koncertu „Pilecki. Życie wypełnione Polską” zorganizowanego z okazji 120. rocznicy urodzin Rotmistrza Witolda Pileckiego. To muzyczna opowieść przetykana wspomnieniami i fragmentami listów Pileckiego. W spektaklu wystąpili artyści Teatru Muzycznego „Od Czapy” pod kierunkiem Marcina i Lidii Pospieszalskich. Premiera koncertu odbędzie się 12 maja o godz. 21:00 na antenie Polskiego Radia Program 1. Widowisko będzie również transmitowane na profilu MEiN na Facebooku 13 maja o godz. 20:00. Zachęcamy do obejrzenia widowiska.

Add a comment