Zapraszamy na trzecią w tym roku Sąsiedzką Wyprzedaż Garażową, która odbędzie się 9 października w godz. 12:00 – 16:00 na placu przed muszlą koncertową w Parku Czechowickim. Wyprzedaż jest realizowana w ramach zwycięskiego projektu Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok.

Na czym polegają garażówki?

Koncepcja wyprzedaży sąsiedzkich jest bardzo prosta – jednym pozwala pozbyć się niepotrzebnych i dawno nieużywanych rzeczy, innym daje możliwość nabycia po okazyjnych cenach ciekawych, a nierzadko oryginalnych przedmiotów. Udział w wydarzeniu dla sprzedających i kupujących jest bezpłatny, a różnorodność towarów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

 

Dotychczasowe wyprzedaże i wymiany

W tym roku mieszkańcy Ursusa spotkali się na wyprzedażach w sierpniu i wrześniu. W ostatniej wyprzedaży wzięło udział ponad 111 wystawców, a kilkaset osób dokonało sąsiedzkich transakcji sprzedając, wymieniając lub oddając bezpłatnie, rzeczy które nie były im już potrzebne.

Na stoiskach przygotowanych przez wystawców można kupić zabawki, przedmioty gospodarstwa domowego, książki, buty, ubrania, elektronikę, biżuterię, dodatki i wiele innych nietuzinkowych przedmiotów. Cenę ustalają sami wystawcy.

III Sąsiedzka Wyprzedaż Garażowa ( sobota, 9.10.2021 r.)

Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, które wciąż mogą służyć komuś innemu. Oddaj, wymień lub sprzedaj przedmioty, które znajdą nowego właściciela i zyskają drugie życie. Wydarzenie odbywa się w Parku Czechowickim, przy muszli koncertowej w godzinach 12:00-16:00. Aby wziąć udział jako wystawca, wystarczy napisać na adres: wyprzedaz.ursus@gmail.com, uczestnictwo jest bezpłatne. Regulamin wyprzedaży znajduje się w aktualnościach na stronie urzędu Ursus, link: zasady uczestnictwa.

 

Fot. M. Wróblewski