Zapraszamy na XII edycję Targów TSW 2022!

TSW to największa w Polsce impreza branżowa dla producentów owoców i warzyw. Stanowi miejsce spotkań producentów owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn ogrodniczych, środków produkcji, chemii, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej. Podczas poprzedniej edycji odwiedziło nas ponad 16 000 osób, a swoją ofertę zaprezentowało 391 firm z kraju i zagranicy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022, która odbędzie się w dniach 12-13 stycznia 2022r. (środa-czwartek) w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Nagroda im. prof. Pieniążka 2022

Podczas XII edycji TSW 2022 poznamy nowych laureatów konkursu im. prof. Szczepana A. Pieniążka. Bezpośrednim celem konkursu jest promocja i nagrodzenie produktów/maszyn/usług przeznaczonych do produkcji sadowniczej lub warzywniczej, cechujących się innowacyjnością, przyjaznych dla środowiska naturalnego i wydatnie wspierających produkcję ogrodniczą, usprawniających pracę, wpływających na poprawę wyników ekonomicznych gospodarstwa ogrodniczego.
https://tsw.pl/